بهزاد حاتمی
بهزاد حاتمی رئیس هیئت مدیره سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ

به سایت سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ خوش آمدید

پیام آقای بهزاد حاتمی
رئیس هیئت مدیره سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ

اينک که هواپیمایی سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ ، با زحمات بنيانگذاران و اعضای هیئت مدیره با تکيه بر مديران مجرب و توانمند و همچنين تلاش و همراهي کارکنان جوان و متعهد، به جايگاه والايي دست يافته است، با توجه به ظرفيت هاي زياد گردشگری و پروازی در شرايط کنوني کشور در زمینه جابجایی بار و مسافر، لازم است تا اين فرصت استثنايي را قدردانسته و با تجهيز و بسترسازي همزمان فرودگاهای کشور و با تحولات اقتصادي همراه با رفع نیازهای پروازی شهرها، پيشرفت و اعتلاي هرچه بيشتر نام و جايگاه سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ را بین سایر مجموعه های گردشگری و شرکتهای هواپیمایی داخلی به دست آورديم.
ما با بهره گيري توامان از جوانان و مدیران با تجربه و صاحب دانش و نيروهاي مجرب و کارآزموده و ایجاد شبکه یکپارچه گردشگری و پروازی در  کشور و با اعمال ساز و کارهاي نوين مديريت، به ابداع و بررسي مدل هاي جديد خدمات رسانی پروازی پرداخته تا بتوانيم ضمن حفظ پيشتازي سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ به عنوان بزرگترين مرکز مدیریت شبکه گردشگری و سفر و پروازی خصوصي کشور و يکي از ده شرکت برتر کشور، با درک صحيح و کارشناسانه از فضاي سفر های هوایی و مسیرهای پروازی کشور در زمینه جابجایی بار و مسافر و شناسايي نيازهاي موجود، موجبات اعتماد و رضايت مندي هر چه بيشتر مسافران گرامي رابه عنوان ارزشمندترين سرمايه هاي سازمان فراهم آوريم.
گسترش سرمایه گذاری در کلاس های مختلف پروازی مبتني بر فن آوري نوين و استفاده از ابزارهاي مناسب در اين راستا، به عنوان بستر اصلي خدمت رساني به مسافران محترم سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ همواره مورد تاکيد و توجه بوده و خواهد بود.
سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ برآن است تا با نوآوري در خدمت رسانی و ارائه روزآمدترين و بهترين راه حل ها و ارزش آفريني بيشتر براي مسافران، با تکيه بر نيروي انساني متعهد و متخصص و همچنين به کارگيري فن آوري روز در سطح استانداردهاي جهاني، نبض خدمات گردشگری و پروازی را به دست گرفته و همواره براي ايران و ايرانيان افتخار آفرين باشد.
مهمانداران سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی و سمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . 
Image
Image

مسئولیت اجتماعی خدمات مسافران

سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ

1. تقويت خطوط ارتباطي پروازی در ایران و منطقه
با توجه به جايگاه ويژه فرهنگي، اقتصادي، صنعتي و گردشگري كشور، گسترش راههاي ارتباطي ايران با ساير مناطق كشور عزیزمان ایران از اهميت ويژه اي برخوردار است؛ لذا بر اساس يك برنامه كوتاه مدت، تقويت خطوط هوائي اين مناطق با ساير مراكز مهم گردشگري و اقتصادي كشور در دستوركار سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ قرار گرفت. همچنين علاوه بر پروازهاي استانبول - تهران – تبريز ، شیراز- اروميه - مشهد - کیش – اردبيل، مراكز اين استانها نيز به صورت عمومی و تشریفاتی  متصل گرديده و در آينده نيز به ساير مناطق كشور گسترش خواهد يافت و در تلاش است که کلیه فرودگاههای ایران را تحت پوشش پروازی خود قرار دهد.

2. تقويت خطوط پروازي بين المللي
سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ با هدف مشتری مداری و درآمدزایی با شناسایی بازار های هدف اقدام به راه اندازی مسیرهای مختلف درون مرزی از فرودگاههای بین المللی امام خمینی (ره) ،شهید مدنی تبریز و همچنین شهید هاشمی نژاد مشهد ،فرودگاه های داخلی و شهر های بزرگ نموده و درصدد توسعه این پروازها در آینده نزدیک به کشورهای همسایه ، اروپایی و آسیایی  می باشد. 

Image
Image

چشم انداز آینده خدمات مسافران

سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ

هم اكنون كه در آستانه اولین سال آغاز به كار رسمي اين سامانه قرار داريم، بدون اغراق بايد اذعان نمود كه همفكري و همكاري بي دريغ بخش خصوصي به شايستگي به ثمر نشسته و علي رغم تمامي مشكلات و چالشهاي بين المللي، اين هواپيمائي به آينه تمام نماي مشارکت بین چندین تیم اجرایی و عملیاتی تبديل شده است در در تلاش است به عنوان اولین سامانه یکپارچه گردشگری مکانیزه و هوشمند کشور بهترین و متفاوت ترین خدمات را به مسافران خود در پروازهای داخلی و خارجی این شرکت ارائه نماید و با استفاده از فناوری روز دنیا اولین و بهترین در ایران و منطقه از لحاظ پرواز منطقه ای،کیفیت و نوع خدمات مسافر باشد.رضایت مسافر اولویت اصلی ما است و میخاهیم نهایت اطمینان از اینکه سفر شما تا حد امکان با بهترین کیفیت پیش می رود.ما به عنوان یک سامانه یکپارچه گردشگری مدرن و موفق ، می خواهیم بیش از افراد از A به B حرکت کنیم ، ماموریت ما این است که سفرهای هوایی را راحت تر و لذت بخش تر انجام دهیم ، اما در عین حال دوستدار محیط زیست و پایدار باشیم. از فن آوری جدید از طریق سرویس های پیشگامانه گرفته تا مواد و فرآیندهای پایدار ، ما برای ایده های زیادی آماده هستیم. این امر به ویژه در مورد همکاری ما و ارتقاء استارت آپ های متعهد ، که از طریق ایده های بینایی آنها الهام بخش مداوم هستند ، صدق می کند

بین سامانه های گردشگری

چرا باید ما را انتخاب کنید

مدیریت جمعیت با اینترنت اشیاء متحول می شود. قبل از استفاده گسترده از تلفن های هوشمند، جمعیت با استفاده از دوربین مدار بسته و تشخیص چهره انسان اداره می شدند. این روش ها به اپراتورهایی در آن طرف صفحه نمایش نیاز دارند تا به طور دستی حرکت جمعیت را مدیریت و یا در مواقع اضطراری متوقف کنند.

جهانگردی هوشمند شهر تا حدودی توسط رویدادهای بزرگ شامل کنسرت ها، رویدادهای ورزشی، نمایش های مد و غیره هدایت می شود. مدیریت هوشمند جمعیت روشی عالی است که گردشگری هوشمند شهری از اینترنت اشیا استفاده می کند تا خدمات ارائه شده را ساده تر کند.

از همین فناوری ها می توان برای کمک به حرکت افراد در جایی که باید باشد، برنامه ریزی کرد تا خدمات را بر اساس رفتار خود برنامه ریزی کنند و حتی تبلیغات را از مشاغل به جایی منتقل کنند که جمعیت در یک نقطه قابل پیش بینی در زمان قرار بگیرند.

جهانگردی هوشمند شهر تحت تأثیر رویدادهای ورزشی و تفریحی است، بازارهای کلیدی برای فناوری های مدیریت جمعیت. هزاران نفر معمولاً در این رویدادها شرکت می کنند. اگرچه انواع رویدادها متفاوت است، اما فناوری گردشگری شهر هوشمند یکنواخت و قابل انتقال است.

مدیران رویداد می خواهند با خیال راحت جمعیت را مدیریت کرده و درآمد رویداد را به حداکثر برسانند. فناوری اینترنت اشیا در جهانگردی هوشمند می تواند اطلاعات ارزشمندی را درمورد محل زندگی افراد، نحوه حرکت آنها و نحوه ورود یا ورود آنها به مدیران رویداد ارائه دهد.

گردشگری هوشمند به عنوان پلتفـرم گردشگری ملی یكپارچه، با هدف مدیریت هوشمند گردشگران و محوریت تجربه تعاملی آنان از طریق تركیب خدمات فناوری‌محور در حوزه گردشگری، مدیریت و بازاریابی اکوسیستم سرویس‌های دیجیتال مطرح گردید. علاوه بر تجربه گردشگران، اکوسیستم به واسطه بکارگیری فناوری، می‌تواند میزبان یک اقتصاد اشتراکی از ظرفیت‌های دانش‌بنیان، نوین و کارا از خدمات و محصولات این حوزه باشد. این مدل از اقتصاد، امکان ایجاد جریان‌های درآمدی متنوعی را برای کسب‌وکارهای محلی، کوچک و متوسط در کنار کسب‌وکارهای کلان فراهم می‌کند. پلتفرم گردشگری هوشمند با ایجاد یك بستر خدمات گردشگری در دسترس، طیـف كـاملی از خدمات مسافرتی از جمله اطلاعات گردشگری، برنامه‌ریزی سفر، حمل‌و‌نقل، اسکان، خرید و مدیریت کارا را فراهم کنند و از دیدگاه فنی، گردشگری هوشمند دستیابی به تعامل کاملاً منظم و تفصیلی بین منابع گردشگری فیزیكی و منابع اطلاعات گردشگری را تسهیل می‌كند و شكل جدیدی از خدمات گردشگری در خدمت عموم، بنگاه‌ها و دولت قرار مـی‌گیـرد.
Image

در شبکه های اجتماعی

با ما همراه شوید

Image
Image
Image
Image
Image
کامیار باقری
کامیار باقریکارشناس اجرایی
لکون آکایا
لکون آکایامدیرعامل
محمد رسولی
محمد رسولیمعاونت بازرگانی و اجرایی
صادق کرمی
صادق کرمیکارشناس اجرایی

تیم اجرایی خدمات مسافران

سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ

اهداف ما در سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ به صورت بلند مدت در ارائه خدمات پروازی ، پشتیبانی و حمایت کامل مسافران در پرواز های داخلی و خارجی به صورت عمومی و تشریفاتی میباشد و در این مسیر همیشه با کادر پروازی مجرب و آموزش دیده در تمام پرواز ها در کنار شما هستیم
کابین هواپیما : بیزینس کلاس در سامانه یکپارچه گردشگری سیمرغ محیطی ایده آل برای شما جهت استراحت , کار و یا مطالعه می باشد . فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام وراحت جهت آسایش مسافرین . احساس شادابی وطراوت رادر مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
هدف استفاده از سیستم‌های هوشمند در گردشگری به حداکثر رساندن رضایت گردشگران و بهبود اثربخشی مـدیریت منابع است. گردشگری هوشمند با ایجاد یك فضای جدید كه مراحل قبل و بعد از سفر را تحت تأثیر قرار مـی‌دهـد و با تعامل بین مقصد، تأمین‌كنندگان خدمات گردشگری و گردشگران در انتخاب مقــصد، مــصرف محــصولات، خــدمات و تــصمیم بــه بازگــشت مجــدد بــه آن مقــصد تاثیرگذار است. نظر به اهمیت بکارگیری فناوری‌های دیجیتال در حوزه گردشگری می باشد

کواهینامه های ما

گواهینامه های بین المللی دریافتی مجموعه

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8

تیم پشتیبانی ما

شما می توانید به صورت رایگان مشاوره خود را دریافت نمایید

تماس با کارشناسان ما

  • 982191010209+
  • 989302531800+ 
  • 989360463906+

ارسال ایمیل به پشتیبانی

  • info@travel-smart.ir
  • Support@travel-smart.ir
  • Advertising@travel-smart.ir

آدرس دفتر مرکزی

  •  ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان سیمرغ طبقه سه واجد چهار